Росіяни вчергове обстріляли території БУРИНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ та інших громад СУМЩИНИ…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА розповідав про обстріли території БУРИНСЬКОЇ ТГ росіянами…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8948-rosiiany-znovu-obstrilialy-terytoriiu-burynskoyi-terytorialnoyi-hromady

Як повідомив ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, голова СУМСЬКОЇ ОВА, 6 серпня 2022 року росіяни обстрілювали території Есманьської, Глухівської, Буринської, Шалигінської, Білопільської, Миколаївської. Зафіксовано близько 200 прильотів:

«Сумщина. Ніч і ранок були тихими) Дякую нашим захисникам. 10:00 7 серпня 2022

Сумщина. Ситуація станом на 21:30 6 серпня 2022

Сьогодні за день росіяни обстрілювали території Есманьської, Глухівської, Буринської, Шалигінської, Білопільської, Миколаївської. Зафіксовано близько 200 прильотів.

Глухівська громада: близько 11 був обстріл з гранатометів − 10 прильотів та зі стрілецького озброєння (декілька кулеметних черг).

Есманьська громада: з 10.40 проходив артобстріл території − 15 прильотів.

Між населеними пунктами Білопільської та Буринської громад з 11.00 росіяни били з артилерії − 38 прильотів.

Шалигінська громада: після 11.00 був артобстріл (40 прильотів), о 12.33 обстріл продовжився (ймовірно САУ) − 40 прильотів.

Миколаївська громада: двічі за добу росіяни обстрілювали населені пункти громади: після 19.00 − мінометний обстріл (7 прильотів), о 19.45 − артобстріл (попередньо − САУ − 20 прильотів.

На щастя, в усіх випадках − без жертв.

Інформація щодо руйнувань - з'ясовується.

Слава і вдячність нашим захисникам!!!»

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8988-rosiiany-posyliuiut-obstrily-terytorialnykh-hromad-sumshchyny?fbclid=IwAR0V6Wmyy49CErpxepd9-YHmBwlH2to6Jr0sdC1wbJXgL2Soo66Y-u3cIC4

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.