На СУМЩИНІ попрощалися з Героєм ОЛЕКСАНДРОМ КУЛАКОМ, який загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ…

У селі Горобівці, що на Білопільщині, з ОЛЕКСАНДРОМ КУЛАКОМ попрощалися рідні, родичі, друзі, колеги, односельці.

Вдячні за його солдатську звитягу і жителі Річківської громади. Сотні живих квітів принесли земляки Герою, мужньому воїну, який поліг у битві з ворогом, виборюючи цілісність своєї рідної УКРАЇНИ, та мирне життя для українського народу.

«Нам усім здається, що війна десь далеко, але сьогодні її відлуння докотилося до нас сумною звісткою. Люблячий син, вірний друг та мужній воїн – таким навіки залишиться Олександр в нашій пам’яті. Важко усвідомлювати, що його вже немає. Він назавжди залишиться прикладом мужності та незламності для наступних поколінь», – ідеться у повідомленні Річківської громади.

ОЛЕКСАНДРУ КУЛАКУ було 47 років…

Воїн загинув 28 липня 2022 року у селі Верхньокам’янське Донецької області.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8987-u-sumakh-pokhovaly-heroia-denysa-pakulenka-iakyi-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.