Росіяни посилюють обстріли територіальних громад СУМЩИНИ…

Росіяни влучили у будинок мирних жителів. Поранений 52-річний чоловік, наразі в лікарні, повідомив ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, голова СУМСЬКОЇ ОВА:

«Сумщина. Ситуація станом на 10 ранку 6 серпня 2022

Учора близько 10 вечора росіяни вели мінометний вогонь по Середино-Будській громаді, 11 прильотів.

А ранок почався з обстрілів у Білопільській громаді. Чотири рази, з пів на шостої ранку, ворог відкривав вогонь по різним територіям громади. Загалом – близько 40 прильотів з мінометів та артилерії.

За попередніми даними є руйнування домогосподарств у цивільних людей, подробиці згодом.

Сумщина. Ситуація станом на 22:30 5 серпня 2022

Сьогодні під час обстрілів Шосткинського району росіяни влучили у будинок мирних жителів. Поранений 52-річний чоловік, наразі в лікарні.

Пошкоджена також електромережа – 71 домогосподарство району лишилося без світла.

Аварійні служби працюють, все має бути відновлене найближчим часом.

Кількість пошкоджених будинків встановлюється.

Загалом за день, ворог відкривав артилерійський вогонь 5 разів по територіях Середино-Будської, Есманьської, Глухівської громад.

Усього понад 60 прильотів».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8982-rosiiany-shchodnia-rehuliarno-hatiat-z-riznykh-vydiv-zbroi-po-zhytlovykh-budynkakh-znyshchuiut-tsyvilnu-infrastrukturu-naselenykh-punktiv-sumshchyny

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.