Військові спростовують чутки про можливий повторний наступ росіян на СУМСЬКУ ОБЛАСТЬ…

У соціальних мережах ширяться чутки про те, що ворог планує здійснювати наступ на Сумську область, начебто фіксується прибуття ешелонів з танками на залізничні станції брянської та курської областей росії.

За даними нашої розвідки інформація про ймовірні маневри армії рф на Сумському та Чернігівському напрямках не підтвердились.

–Все що може зараз ворог – це підступно обстрілювати цивільне населення прикордоння нашої Сумщини з території рф та розповсюджувати фейкову інформацію про ймовірний наступ, щоб зменшити контрнаступальний потенціал української армії, – прокоментував командувач оперативно-тактичного угруповання «Суми».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8982-rosiiany-shchodnia-rehuliarno-hatiat-z-riznykh-vydiv-zbroi-po-zhytlovykh-budynkakh-znyshchuiut-tsyvilnu-infrastrukturu-naselenykh-punktiv-sumshchyny

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.