Росіяни щодня регулярно гатять з різних видів зброї по житлових будинках, знищують цивільну інфраструктуру населених пунктів СУМЩИНИ

Сьогодні, 4 серпня 2022 року, вороги із самого ранку обстрілюють громади СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

Про це повідомив ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, голова СУМСЬКОЇ ОДА:

«Сумщина. Ситуація станом на 9:30 4 серпня 2022

З п'ятої ранку росіяни почали обстріл Шалигинської громади, 12 мінометних прильотів. І ще 10 прильотів з артилерії о шостій ранку.

З опів на шосту почався мінометний вогонь по Краснопільській громаді, 8 прильотів.

Новослобідська громада: майже о шостій ранку по двом селам громади росіяни відкрили вогонь, 6 прильотів по приватним будинкам цивільних людей, вулицям, городам.

Зайнялися пожежі.

Попередньо, обійшлося без людських жертв.

Сумщина. Ситуація станом на 22:00 3 серпня 2022

За день росіяни обстріляли три наші громади: Юнаківську, Миропільську і Краснопільську.

Усього 55 прильотів, на жаль, із наслідками для цивільних людей.

Краснопільська громада: о 10:30 розпочався артилерійський обстріл (8 приходів). Росіяни били по житловим кварталам селища.

Пошкоджені приватні будинки, господарчі споруди, цивільна інфраструктура».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8978-rosiiany-obstrilialy-na-sumshchyni-zaliznychnyi-vokzal-elevator-zhytlovi-budynky

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.