Росіяни на СУМЩИНІ обстріляли залізничний вокзал, елеватор, житлові будинки…

Зранку сьогодні, 3 черпня 2022 року, росіяни почали обстрілювати Краснопільську громаду…

Про це повідлмив ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, голова СУМСЬКОЇ ОВА:

«Сумщина.

У ніч на 3 серпня, тишу тривожила лише гроза.

Але на ранок, близько пів на восьму, почалися обстріли Краснопільської громади. 10 прильотів із САУ.

Попередньо – без постраждалих».

Оперативно-тактичне угруповання «СУМИ» повідомило, що в результаті чотирьох прильотів з боку рф були обстріляні околиці залізничного вокзалу, елеватору та центру Краснопілля.

Потім о 11:25 знову з території рф здійснено артилерійський обстріл північних околиць смт Краснопілля Сумського району (5 приходи орієнтовно САУ 122 мм).

Внаслідок вказаного обстрілу частково пошкоджені житлові будинки, зруйновано дах та вибиті вікна.

Втрат серед місцевого населення немає».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8977-na-terytorii-sumshchyny-zafiksovano-62-pryloty-vid-rosiian

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.