25-річний ДЕНИС ЩЕРБАКОВ, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ

Трагічну звістку про загибель захисника журналістці Глухів.INFO підтвердила дружина Дениса Марина.

Кровопролитна війна, яку російські агресори розгорнули проти українського народу, тільки зміцнила думки Дениса в правильності зробленого свого часу вибору – жодного разу він не пошкодував про те, що пов’язав життя з військовою службою.

Він захищав рідну неньку від загарбницької орди на Чернігівщині з перших днів повномасштабного вторгнення, після – за розпорядженням командування відправився на Донеччину.

Загинув смертю хоробрих та будучи вірним присязі. Де саме та за яких обставин обірвалося життя захисника наразі, повідомимо згодом.

Денис навчався у ЗОШ №6, закінчив Глухівський агротехнічний коледж СНАУ. Працював електриком у РЕСІ. До лав ЗСУ вступив по контракту у 2019 році. Служив старшим солдатом у 16-му ОМПБ.

Без сина і брата залишились рідні, без чоловіка і батька дружина Марина і 6-річна донька, яку Денис обожнював.

Похоронять полеглого воїна у Глухові, на Веригінському кладовищі. Про час прибуття кортежу з тілом загиблого, а також церемонію прощання, повідомлять додатково.

Хто має бажання та намір підтримати сім`ю героя, залишаємо реквізити: ПриватБанк 5168757373294273 Марина Щербакова

Також, дружина Дениса окремо висловлює щиру вдячність кожному причетному за небайдужість та підтримку в цей скрутний період життя!

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8967-sumshchyna-u-vivtorok-2-serpnia-2022-roku-poproshchaietsia-iz-ihorem-ostrohoyu-heroiem-zakhysnykom-ridnoi-ukrainy

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.