СУМЩИНА у вівторок, 2 серпня 2022 року, попрощається із ІГОРЕМ ОСТРОГОЮ, Героєм захисником рідної України…

У вівторок, 2 серпня 2022 року, в Сумах проведуть в останню путь старшого лейтенанта ІГОРЯ ОСТРОГУ.

ІГОР ОСТРОГА помер під час виконання службових обов’язків… . Прощання з ним відбудеться у вівторок, 2 серпня 2022 року, о 10 годмні на Алеї Слави Баранівського кладовища, де воїна й поховають.

Вічна пам’ять! Вічна слава!

ІГОР ОСТРОГА був прекрасним, відомим футболістом на СУМЩИНІ...

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8937-artem-kryuchkov-heroi-iz-sumshchyny-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.