Росіяни гатять з артилерії та мінометів по населених пунктах СУМЩИНИ: є людські жертви, поранені…

Про це повідомив ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, голова СУМСЬКОЇ ОВА:

«Сумщина. Ситуація станом на 9:30 31 липня 2022

Близько пів на шосту ранку росіяни відкрили вогонь з мінометів та ствольної артилерії по нашій Миропільській громаді. Понад 50 прильотів.

Ворожі снаряди потрапили у місцеву ферму, вирує пожежа.

Дані щодо постраждалих та інших руйнувань уточнюються.

Сумщина. Ситуація за 30.07.2022 станом на 21:30

Уточнена інформація по вчорашнім обстрілам зі сторони росії.

У Середино-Будській громаді вчора ввечері, до пів на дев'яту, тривав артобстріл. Майже півсотні прильотів. Пошкоджені приватні будинки, лінії електропередач. Двоє людей поранені, один - загинув.

У Білопільській громаді майже о дев'ятій вечора закінчився артобстріл, 13 прильотів. Внаслідок цього пошкоджені мережі».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8949-nich-na-sumshchyni-bula-tykhoiu-a-zranku-sohodni-29-lypnia-2022-roku-rosiiany-pochaly-obstriliuvaty-z-minometiv-terytorialnu-hromadu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.