Погода на СУМЩИНІ з 29 по 31 липня 2022 року: мінлива хмарність без істотних опадів...

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8932-pohoda-na-sumshchyni-z-26-po-28-lypnia-2022-roku-minlyva-khmarnist-nevelykyi-korotkochasnyi-doshch-hroza

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», погоду 29 липня 2022 року визначатиме виступ антициклону.

Буде мінлива хмарність, без опадів. Вітер північно-західний сягатиме 5-10 м/с. Температура по області вночі +12..+17°, вдень +22..+27°, по м.Суми вночі +14..+16°, вдень +24..+26°.

30 - 31 липня 2922 року очікується інлива хмарність без істотних опадів. Вітер північно-східний сягатиме , 5-10 м/с. Температура по області вночі +12..+17°, вдень +23..+28°.

Світлина ЮРІЯ СЕРЕДИ.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.