Росіяни сьогодні, 26 липня 2022 року, гатили по населених пунктах СУМЩИНИ із «Градів» та мінометів: поранено жінку…

Про це на своїй сторінці в Фейсбуці повідомив ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, голова СУМСЬКОЇ ОВА:

«Сумщина. Ситуація станом на 21:30 26 липня 2022

Есманська громада: після опів на шосту вечора було 12 мінометних прильотів.

Краснопільська громада: з шостої вечора почалися обстріли різних територій громади.

Всього було 17 приходів з міномету і 12 з «Граду».

Середино-Будська громада: опівдні був один прильот з міномету по території одного з сел громади. А о сімнадцятій вечора почався мінометний вогонь, 14 прильотів. Внаслідок цього обстрілу пошкоджені вікна в будинках, паркани, лінія електропередач та трансформатор. А також розбиті будівлі однієї з баз відпочинку.

Поранена 65-ти річна жінка - сторож бази.

Фото: Середино-Будська громада».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8928-rosiiany-obstrilamy-distaly-do-terytorii-burynskoyi-terytorialnoyi-hromady

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.