Погода на СУМЩИНІ в понеділок, 25 липня 2022 року: хмарно з проясненнями, короткочасний дощ, місцями значний, гроза…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8916-pohoda-na-sumshchyni-na-vykhidnykh-dniakh-23-ta-24-lypnia-2022-roku-minlyva-khmarnist-bez-istotnykh-opadiv

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», погоду в понеділок, 25 липня 2022 року, визначатиме атмосферний фронт.

Буде хмарно з проясненнями, короткочасний дощ, місцями значний, гроза.

Вітер північно-західний сягатиме 7-12 м/с.

Температура по області вночі складатиме +13..+18°, вдень +19..+24°, по м.Суми вночі +15..+17°, вдень +21..+23°.

УВАГА: протягом доби 25 липня по Сумській області та м.Суми очікується гроза , (І-й рівень небезпечності, жовтий).

Світлина АЛЛИ ПРИРОДНЬОЇ.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.