ІВАН КРАСНІКОВ, капітан, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ…

Про втрату повідомляє ІІ відділ Сумського РТЦК та СП м. Лебедин:

«Лебединщина в жалобі.

Наш земляк, капітан КРАСНІКОВ Іван Вікторович, загинув 22.07.2022 року в Донецькій області.

Одразу з початку російсько-української війни з 24 лютого 2022 року Іван став до лав Збройних Сил України боронити нашу державу від ворожих загарбників.

Спочатку він проходив службу на посаді командира взводу в підрозділі, який обороняв місто Лебедин, потім був призначений на посаду командира роти бойової бригади.

Іван був розумним, ерудованим, висококваліфікованим військовослужбовцем, який мав повагу серед побратимів, як командир, який з честю та гідністю виконував свої посадові обов’язки та завжди піклувався про особовий склад».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8917-serhiy-kushch-heroi-z-nedryhaylivskoyi-terytorialnoyi-hromady-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.