Сьогоднішня ніч, 24 липня 2022 року, була тихою, а вчора, 23 липня 2022 року, під час обстрілу росіянами населених пунктів СУМЩИНИ, загинув фермер…

Про це на своїй сторінці в Фейсбуці повідомив ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, голова СУМСЬКОЇ ОВА:

«Сумщина. Ніч сьогодні була тихою. 9:00 24.07.2022

Дякую нашим захисникам.

Сумщина. Ситуація станом на 21:30 23 липня 2022

За день росіяни 12 раз обстрілювали наші території. Випустили понад 170 різних боєприпасів.

Під ворожим вогнем опинилися Шалигинська, Миколаївська сільська, Білопільська, Хотінська, Юнаківська, Краснопільська.

По Миколаївській громаді опівдні два військових літака, з території ворога, випустили 10 ракет.

У одному із сел громади зруйновано цивільний житловий будинок та господарчі споруди у двох домогосподарствах мирних мешканців.

Також у людей побило городи і вікна.

На щастя, обійшлося без людських жертв.

Майже о 15 годині росіяни обстріляли з мінометів село Білопільської громади. Один фермер, 69-ти річний місцевий житель, отримав смертельне поранення. Також, знищено 2 фермерських трактори, сільгосподарство громади».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8919-rosiiany-sohodny-23-lypnia-2022-roku-z-minometiv-ta-artyleriitsskykh-ustanovok-obstriliuiut-naseleni-puekty-sumshchyny

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.