СЕРГІЙ КУЩ, Герой з НЕДРИГАЙЛІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ…

Про це на своїй сторінці в Фейчбуці повідомив КОСТЯНТИН ВОЛКОВ, голова НЕДРИГАЙЛІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ:

«Шановні жителі громади!

Сталося непоправне лихо: захищаючи Батьківщину, загинув наш земляк, житель села Курмани, КУЩ СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ, 1996 року народження.

Сергій закінчив Курманівську школу, після чого - Роменський коледж, отримав професію механіка, працював за спеціальністю у місцевому товаристві.

Був призваний 6 червня цього року, загинув *15 липня неподалік Краматорська Донецької області.

Відповідальний, товариський, працелюбний, любив свій край і батьківщину... Війна забирає молодих і найкращих!

Щирі співчуття родині!

Вічна пам'ять і слава Герою!

Не забудемо ніколи!»

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8912-u-misti-buryn-znovu-vtrata-zahynuv-heroi-mykola-bilous-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.