Погода на СУМЩИНІ на вихідних днях, 23 та 24 липня 2022 року: мінлива хмарність, без істотних опадів…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8908-pohoda-na-sumshchyni-v-piatnytsiu-22-lypnia-2022-roku-minlyva-khmarnist-vnochi-bez-istotnykh-opadiv-vden-korotkochasnyi-doshch-hroza

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», на вихідних днях на СУМЩИНІ погоду визначатиме область підвищеного атмосферного тиску, очікується переважно суха погода та підвищення температури повітря.

23 та 24 липня 2022 року буде мінлива хмарність, без істотних опадів.

Вітер північно-західни сягатиме 5-10 м/с.

Температура по області вночі складатиме +12..+17°, вдень +24..+29°.

Світлина АЛЛИ ПРИРОДНЬОЇ.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.