У місті БУРИНЬ знову втрата: загинув Герой МИКОЛА БІЛОУС, захищаючи рідну УКРАЇНУ…

Про це на своїй сторінці в Фейсбуці повідомила НАТАЛІЯ КУЗНЄЦОВА-ВІНОГРАДОВА, керівниця БУРИНСЬКОГО ГУМАНІТАРНОГО ШТАБУ ГО «УКРФОНД ЛІНІЯ ЖИТТЯ»:

«12 липня 2022 року загинув МИКОЛА БІЛОУС, 19.02.64 року народження.

Під Харковом обірвалося життя Героя.

Коля працював водієм на швидкій допомозі в нашій лікарні.

Він був чудовою людиною, сином, братом, чоловіком, батьком.

Як так, Коля...

Біль... Біль... Біль...

Тримай небо, Герою.

Щирі співчуття родині.

Свєточка, тримайся...

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8909-andriy-ishchenko-heroi-iz-sumshchyny-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.