У БУРИНСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ попрощалися з Героєм РОМАНОМ СОЛОХОЮ, який віддав своє життя, захищаючи рідну УКРАЇНУ…

Як повідомляв інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА, _17 липня 2022 року, _проявивши мужність і героїзм при виконанні бойового завдання на захисті рідної УКРАЇНИ, загинув під час бою у Донецькій області житель села Ігорівка Буринської територіальної громади РОМАН СОЛОХА.

Сьогодні, 21 липня 2022 року, з РОМАНОМ СОЛОХОЮ, живим коридором на колінах прощалися жителі громади.

Церемонію прощання із Героєм провів настоятель Храму святих мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії отець ДИМИТРІЙ.

Для нього були рідними і село Ігорівка, і село Дяківка.

Поховали РОМАНА СОЛОХУ на цвинтарі села Дяківка.

«Прощавай, хлопчику...

Тримай небо, герою...

Нескінченним болем – дорогою шани на колінах, проводжали тебе.

Ти бачив...

Дяківка стояла вздовж дороги на колінах.

Ігорівка прийшла вшанувати твою пам'ять...

Пострілами в небо твої побратими проводжали тебе в останню путь.

Земелька пухом, синку!

РОМА СОЛОХА...

Дякуємо за наш захист...

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ…»

Співчувчуття рідним та близьким захисника від БУРИНСЬКОГО ГУМАНІТАРНОГО ШТАБУ ГО «УКРФОНД ЛІНІЯ ЖИТТЯ».

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.