АНДРІЙ ІЩЕНКО, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ…

КРАСНОПІЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА повідомила:

«Знову сумна звістка прийшла до нашого краю. В російсько-українській війні загинув наш земляк з села Грабовське Андрій Іщенко.

17 липня 2022 року, захищаючи територіальну цілісність та незалежність України, загинув наш земляк, уродженець с. Грабовське, старший лейтенант Іщенко Андрій Олександрович.

Захиснику виповнилося лише 24 роки.

Щирі співчуття рідним і близьким загиблого. Вічна пам'ять і слава Герою, воїну, який віддав своє життя за те, щоб мирним було небо над нашою рідною Україною!»

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8904-roman-solokha-heroi-z-burynskoyi-terytorialnoyi-hromady-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.