Погода на СУМЩИНІ в п’ятницю, 22 липня 2022 року: мінлива хмарність, вночі без істотних опадів, вдень короткочасний дощ, гроза…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8903-pogoda-na-sumshchiny-v-chetver-21-lipnya-2022-roku-minliva-khmarnist-vnochi-bez-istotnikh-opadiv-vden-korotkochasnij-doshch-mistsyami-groza

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», погоду в четвер, 21 липня 2022 року, погоду визначатиме атмосферний фронт оклюзії.

Буде мінлива хмарність, вночі без істотних опадів, вдень короткочасний дощ, гроза. Вітер північний сягатиме 7-12 м/с, вдень пориви 15-20 м/с. Температура по області вночі +11..+16°, вдень +20..+25°, по м.Суми вночі +13..+15°, вдень +21..+23°.

ВАЖЛИВО: вдень 22 липня 2022 року по Сумській області та м.Суми очікується гроза , пориви північного вітру 15-20 м/с, (І-й рівень небезпечності, жовтий).

Світлина АЛЛИ ПРИРОДНЬОЇ.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.