Погода на СУМЩИНІ у середу, 20 липня 2022 року: мінлива хмарність, вночі без опадів, вдень короткочасний дощ, гроза...

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8894-pohoda-na-sumshchyni-u-vivtorok-19-lypnia-2022-roku-minlyva-khmarnist-vnochi-bez-opadiv-vden-mistsiamy-nevelykyi-korotkochasnyi-doshch-hroza

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», погоду у середу, 20 липня 2022 року, визначатиме: вночі – поле підвищеного тиску, вдень – атмосферний фронт.

Буде мінлива хмарність, вночі без опадів, вдень короткочасний дощ, гроза.

Вітер північно-західний сягатиме 7-12 м/с, вдень пориви 15-20 м/с..

Температура по області вночі складатиме +8..+13°, вдень +19..+24°, по м.Суми вночі +10..+12°, вдень +21..+23°.

ВАЖЛИВО: вдень 20 липня 2022 року по Сумській області та м.Суми очікується гроза , пориви північно-західного вітру 15-20 м/с (І-й рівень небезпечності, жовтий).

Світлина ІВАНА ЖИТНИКА.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.