Важливе оперативне повідомлення для жителів СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

Росіяни постійно обстрілюють населені пункти СУМЩИНИ: є поранені жителі…

Про це повідомив ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ на своїй сторінці в Фейсбуці:

«Сумщина. Ситуація станом на 9:30 19 липня 2022

О пів на десяту вечора вчора розпочався мінометний обстріл Білопільської громади. Було 5 прильотів, поранена одна людина.

З опів на другу і майже до третьої ночі по Краснопільській громаді росіяни вели обстріл з міномету, 16 прильотів.

Сумщина. Ситуація станом на 21:30 18 липня 2022

З пів на одинадцяту ранку росіяни почали обстрілювати наші території. Вороги били по Глухівській, Шалигинській, Білопільській, Хотіньській, Миропільській, Есманьській громадам.

За день ворог випустив понад 150 мін та снарядів. Били з мінометів, ствольної та реактивної артилерії. Також росіяни відкривали вогонь з кулеметів і гранатометів.

У результаті одного з обстрілів є суттєві пошкодження та поранені. О пів на другу росіяни вдарили із «Градів» по Білопіллю.

40 ворожих снарядів пошкодили 16 приватних будинків мирних жителів, господарчі споруди та транспорт.

Поранено двох людей».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8891-duzhe-vazhlyva-operatyvna-informatsiia-dlia-zhyteliv-sumshchyny-vid-dmytra-zhyvytskoho-holovy-sumskoyi-ova

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.