Призначено нового начальника управління СБУ в Сумській області

Президент України ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ звільнив з посади начальника управління СБУ в Сумській області ГРИГОРЕНКА РУСЛАНА ВОЛОДИМИРОВИЧА і призначив замість нього начальника управління СБУ в Сумській області ФЕДОРОВА ЕДУАРДА ВОЛОДИМИРОВИЧА.

Сьогодні, 19 липня 2022 року, президент України підписав Указ «Про призначення Е.Федорова начальником Управління Служби безпеки України в Сумській області».

«Призначити ФЕДОРОВА Едуарда Володимировича начальником Управління Служби безпеки України в Сумській області», – йдеться в документі.

41-річний ЕДУАРД ФЕДОРОВ є полковником СБУ, був керівником управлінь СБУ в Луганській та Донецькій областях.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.