Погода на СУМЩИНІ у вівторок, 19 липня 2022 року: мінлива хмарність, вночі без опадів, вдень місцями: невеликий короткочасний дощ, гроза…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8890-pohoda-na-sumshchyni-v-ponedilok-18-lypnia-2022-roku-khmarno-z-proiasnenniamy-korotkochasnyi-doshch-hroza-vnochi-ta-vrantsi-slabkyi-tuman

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», погоду у вівторок, 19 липня 2022 року, визначатиме малоградієнтне поле підвищеного тиску.

Буде мінлива хмарність, вночі без опадів, вдень місцями: невеликий короткочасний дощ, гроза. Вітер західний сягатиме 5-10 м/с. Температура по області вночі складатиме +9..+14°, вдень +18..+23°, по м.Суми вночі +11..+13°, вдень +21..+23°.

Світлина АЛЛИ ПРИРОДНЬОЇ.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.