19-річний Герой ЗАХАР БЕРЕСТОВСЬКИЙ із СУМЩИНИ загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ…

У вівторок, 19 липня 2022 року, сумська громада схилить голови в жалобі за 19-річним ЗАХАРОМ БЕРЕСТОВСЬКИМ.

Захисник України 12 липня 2022 року потрапив під артобстріл зі ствольної артилерії в Донецькій області.

У вівторок, 19 липня 2022 року, о 12 годині ЗАХАРА БЕРЕСТОВСЬКОГО відспівають у храмі 12 апостолів (вул. Паркова, 1), після чого, о 13 годині поховають на Алеї Слави Баранівського кладовища.

Вічна пам'ять!

Вічна слава!

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8888-denys-kobylkin-shche-odyn-heroi-iz-sumshchyny-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrainu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.