ДЕНИС КОБИЛКІН, підполковник, ще один Герой із СУМЩИНИ загинув, захищаючи рідну Україну…

Відспівування загиблого відбудеться в понеділок, 18 липня 2022 року, о 12 годині у Свято-Воскресенському кафедральному соборі.

Потому, о 13 годині ДЕНИСА КОБИЛКІНА поховають на Алеї Слави Баранівського кладовища, повідомила СУМСЬКА МІСЬКА РАДА.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8857-shche-odyn-heroi-iz-sumshchyny-viddav-svoie-zhyttia-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.