Голови міст СУМИ та БІЛОПІЛЛЯ порадили жителям залишити населені пункти на вихідні дні…

ОЛЕКСАНДР ЛИСЕНКО, міський голова СУМ, написав на своїй сторінці в Фейсбуці: «Уникайте великих скупчень людей і не ігноруйте повітряну тривогу. Якщо є можливість виїхати з міста, то краще нею скористатися... Я думаю, що сьогодні, завтра і післязавтра треба приділити своїй безпеці велику увага. Прошу всіх скористатися моєю порадою».

За його словами, у ці вихідні за містом буде безпечніше, ніж у Сумах.

Мський голова Білопілля ЮРІЙ ЗАРКО на своїй сторінці у Facebook теж закликав жителів виїхати подалі від кордону.

«Схоже, нас чекають непрості вихідні. Тому я б порадив тим, у кого є така можливість, виїхати на пару днів до родичів в села, подалі від кордону хоча б на 40 км».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8877-rosiiany-po-naselenykh-punktakh-sumshchtny-hatiat-z-riznykh-vydiv-ozbroiennia

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.