Погода на СУМЩИНІ у вихідні дні, 16 та 17 липня 2022 року: хмарно з проясненнями, можливий короткочасний дощ у неділю…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8876-pohoda-na-sumshchyni-v-piatnytsiu-15-lypnia-2022-roku-minlyva-khmarnist-vnochi-bez-istotnykh-opadiv-vden-korotkochasnyi-doshch-hroza

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», погоду в суботу, 16 липня 2022 року, очікується мінлива хмарність, без істотних опадів. Вітер північно-західний сягатиме 5-10 м/с. Температура по області вночі складатиме +11..+16°, вдень +20..+25°.

У неділю, 17 липня 2022 року, буде мінлива хмарність, вночі без істотних опадів, вдень короткочасний дощ , місцями гроза. Вітер західний сягатиме 5-10 м/с. Температура вночі складатиме +10..+15°, вдень +19..+24°.

Світлина АЛЛИ ПРРОДНЬОЇ.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.