Росіяни по населених пунктах СУМЩИНИ гатять з різних видів озброєння…

Про це повідомив ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, голова СУМСЬКОЇ ОВА, на своїй сторінці в Фейсбуці:

«Сумщина. Ніч на 15 липня в області була тихою, хоч і тривожною.

А ранок розпочався із понад 20 мінометних прильотів. Із них:

По Шалигінській громаді після сьомої ранку - 5 шт.

По Есманьській громаді о пів на восьму - 6 шт.

Знову по Шалигінській громаді, з опів на дев'яту, було ще 10 прильотів.

Жертв та руйнувань немає.

Сумщина 14 липня 2022

За цей день, з 09.00 до 21.00 ворог 8 раз обстріляв 8 територіальних громад Сумської області.

Усього – понад 40 пострілів із різної видів озброєння (кулеметні черги, реактивна та ствольна артилерія, використовували безпілотники).

Громади, що постраждали від обстрілів – Миропільська, Юнаківська, Есманьська, Новослобідська, Хотінська, Шосткинська, Краснопільська та Великописарівська територальні громади.

Постраждалих немає, руйнувань теж».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8864-rosiiany-obstrilialy-naseleni-punkty-sumshchyny-iz-rszv-minometiv-ta-skydaly-rakety-z-litakiv-i-minometiv-ie-poraneni-zhyteli

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.