Погода на СУМЩИНІ в п’ятницю, 15 липня 2022 року: мінлива хмарність, вночі без істотних опадів, вдень короткочасний дощ, гроза…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8871-pohoda-na-sumshchyni-v-chetver-14-lypnia-2022-roku-khmarno-z-proiasnenniamy-chasom-nevelykyi-doshch

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», погоду в п’ятницю, 15 липня 2022 року визначатиме: вночі малоградієнтне поле, вдень холодний атмосферний фронт циклону над Скандинавією.

Буде мінлива хмарність, вночі без істотних опадів, вдень короткочасний дощ, гроза.

Вітер південно-західний сягатиме 5-10 м/с, вдень місцями шквали 15-20 м/с.

Температура по області вночі складатиме +12..+17°, вдень +21..+26°, по м.Суми вночі +13..+15°, вдень +24..+26°.

Важливо: вдень 15 липня 2022 року по Сумській області та м.Суми очікується гроза, місцями шквали 15-20 м/с, (І-й рівень небезпечності, жовтий).

Світлина АЛЛИ ПРИРОДНЬОЇ.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.