Погода на СУМЩИНІ в середу, 13 липня 2022 року: хмарно з проясненнями, вночі без істотних опадів, вдень невеликий дощ, місцями гроза...

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8855-pohoda-na-sumshchyni-u-vivtorok-12-lypnia-2022-roku-khmarno-z-proiasnenniamy-nevelykyi-korotkochasnyi-doshch-mistsiamy-hroza

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», погоду в середу, 13 липня 2022 року, визначатиме атмосферний фронт оклюзії.

Буде хмарно з проясненнями, вночі без істотних опадів, вдень невеликий дощ, місцями гроза.

Вітер південний сягатиме 7-12 м/с, вдень пориви 15-20 м/с.

Температура по області вночі складатиме +11..+16°, вдень +18..+23°, по м.Суми вночі +12..+14°, вдень +20..+22°.

ВАЖЛИВО: вдень 13 липня 2022 року по Сумській області та м.Суми очікуються пориви південного вітру 15-20 м/с, (І-й рівень небезпечності, жовтий).

Світлина ЮРІЯ СЕРЕДИ.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.