Ще один Герой із СУМЩИНИ віддав своє життя, захищаючи рідну УКРАЇНУ…

Старший солдат МЕДЯНИК Сергій Сергійович, 1986 року народження, навідник, прийнятий на військову службу по мобілізації, помер в лікарні м. Миколаєва від поранень отриманих під час артилерійського обстрілу 11 липня 2022 року. Сергій без зволікань став до лав захисників своєї країни, захищав її цілісність самовіддано.

Прощання з Героєм відбудеться у середу, 13 липня 2022 року, о 12 годині в Воскресенському Соборі, о 13.00 поховання на Алеї Слави Центрального кладовища м. Суми.

Начальник та колектив Сумського ОТЦК та СП висловлює свої співчуття рідним, близьким, побратимам та посестрам Сергія. Ми схиляємо голову перед його мужністю та силою.

Вічна пам'ять Герою!

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8850-vadym-kutsman-heroi-iz-mista-shostka-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.