На СУМЩИНІ місцями випадав крупний град, а ще зафіксовано смерч…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ПОГОДА повідомляв, що на території СУМЩИНИ цими днями можливі грози, дощі й випадання граду.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8840-pohoda-na-sumshchyni-u-vykhidni-dni-9-ta-10-lypnia-2022-roku-ochikuietsia-nestiika-pohoda-z-hrozovymy-doshchamy-podekudy-mozhlyve-vypadinnia-hradu-ta-shkvaly-vitru

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», 8 та 9 липня 2022 року на території СУМЩИНИ визначав активний атмосферний фронт.

Спостерігались зливи з грозами, подекуди випадіння крупного граду, як то було поблизу смт Липової Долини та в місті Лебедин.

У місті Ворожба, за свідченням очевидців та фотоматеріалів у соцмережах, спостерігався смерч…

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», погоду в понеділок, 11 липня 2022 року, визначатиме атмосферний фронт з хвилями.

Буде хмарно з проясненнями, значний дощ, гроза. Вітер північно-західний сягатиме 7-12 м/с, місцями пориви 15-20 м/с. Температура по області вночі складатиме +13..+18°, вдень +18..+23°, по м.Суми вночі +16..+18°, вдень +20..+22°.

До слова. протягом доби 11 липня 2022 року по Сумській області та м.Суми очікуються значний дощ, гроза, (І-й рівень небезпечності, жовтий).

ДЕТАЛЬНО ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8848-pohoda-na-sumshchyni-v-ponedilok-11-lypnia-2022-roku-khmarno-z-proiasnenniamy-znachnyi-doshch-hroza

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.