ВАДИМ КУЦМАН, Герой із СУМЩИНИ, загинув захищаючи рідну УКРАЇНУ…

Велика частина життя Героя пов’язана з нашим містом, яке стало для нього малою Батьківщиною. Звідси Вадима Станіславовича проводжали на фронт… Тут він зустрів кохання та створив сім’ю… Тут знайшла останній прилисток його чиста та відважна душа…

Вадим Куцман народився 28 липня 1988 року у смт. Стара Синява, Хмельницької області.

Після закінчення школи Вадим вступив до Хмельницького торгово-кулінарного ліцею і здобув професію кухаря. Професійну освіту юнак продовжив у Подільському державному аграрно-технічному університеті, який закінчив у 2014 році за спеціальністю «Технології виробництва і переробки продукції тваринництва».

З серпня 2016 по травень 2019 року Вадим Станіславович Куцман брав участь в проведенні антитерористичній операції на Сході України, зі зброєю в руках захищаючи суверенітет і територіальну цілісність Батьківщини.

За роки служби йому довелось побувати в найгарячіших точках ведення бойових дій, на території Донецької та Луганської областей.

За сумлінну службу Вадим Куцман був відзначений нагородами від оперативно-тактичного угруповання «Північ».

Попереду було ціле життя, сповнене надій та прагнень. У Шостці на нього чекала кохана дружина і маленький син, родичі та вірні друзі. Але не судилося…

Після повномасштабного вторгнення рашистських агресорів Вадим Куцман добровольцем пішов до військкомату, а 18 травня був призваний на військову службу стрільцем-помічником гранатометника. Він загинув 4 липня 2022 року під час виконання бойового завдання в Луганській області.

Всіх запрошують прийти та вклонитися пам’яті героя, нашого земляка.

Траурні заходи розпочнуться 11 липня 2022 року об 11 годині біля кінотеатру «Родина» (вул. Садовий бульвар, 13), написав сайт https://shostka.info/

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8842-heroy-iz-su-maksym-sushchenko-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.