По населених пунктах СУМЩИНИ сьогодні, 10 липня 2022 року, ударів завдавали ворожа штурмова та армійська авіація…

Оперативна інформація станом на 18 годину неділі, 10 липня 2022 року, щодо російського вторгнення від Генерального Штабу Збройних Сил України:

«Слава Україні! Триває 137 доба героїчного протистояння Української нації російському воєнному вторгненню. На Сіверському напрямку противник застосував ствольну та реактивну артилерію для обстрілів районів населених пунктів Бачівськ, Волфине, Миропілля, Володимирівка, Олексіївка і Вовківка Сумської області та Сеньківка і Миколаївка Чернігівської області. Окрім того, в районах Вовківки та Волфиного, ударів завдала ворожа штурмова та армійська авіація».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8845-rosiyani-prodovzhuyut-obstrilyuvati-naseleni-punkti-sumshchini-z-riznikh-vidiv-zbroji-skidati-raketi-z-litakiv-ranyachi-zhiteliv

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.