Погода на СУМЩИНІ в понеділок, 11 липня 2022 року: хмарно з проясненнями, значний дощ, гроза...

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8840-pohoda-na-sumshchyni-u-vykhidni-dni-9-ta-10-lypnia-2022-roku-ochikuietsia-nestiika-pohoda-z-hrozovymy-doshchamy-podekudy-mozhlyve-vypadinnia-hradu-ta-shkvaly-vitru

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», погоду в понеділок, 11 липня 2022 року, визначатиме атмосферний фронт з хвилями.

Буде хмарно з проясненнями, значний дощ, гроза. Вітер північно-західний сягатиме 7-12 м/с, місцями пориви 15-20 м/с. Температура по області вночі складатиме +13..+18°, вдень +18..+23°, по м.Суми вночі +16..+18°, вдень +20..+22°.

Увага: протягом доби 11 липня 2022 року по Сумській області та м.Суми очікуються значний дощ, гроза, (І-й рівень небезпечності, жовтий).

Світлина Yuri Kobrin.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.