Росіяни продовжують щодоби обстрілювати населені пункти СУМЩИНИ з різних видів зброї, скидати ракети з літаків, ранячи жителів…

Про це повідомив ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, голова СУМСЬКОЇ ОВА, на своїй сторінці в Фейсбуці та Telegram:

«Ситуація станом на 22:00 9 липня 2022

Росіяни протягом дня обстрілювали три громади області.

Шалигінська громада: тут майже опівдні було 6 вибухів – росіяни стріляли із реактивних систем залпового вогню.У той же часовий проміжок було випущено 2 ракети з літака, який не перетинав державний кордон.

Ввечері, о пів на сьому росіяни так само випустили ще 12 ракет.

Після цього відкрили вогонь із реактивних систем залпового вогню, 24 приходи.

Опівдні на околицях двох населених пунктів Хотінської громади росіяни відкрили мінометний вогонь.

Троє людей поранені.

Ближче до першої години дня росіяни випустили 6 мін з мінометів по Есманьській громаді.

А о другій годині ще 4.

Ближче до пів на третю – ще 7 мінометних приходів.

Додатково. Щодо ранкових обстрілів сьогодні: внаслідок ракетних з гелікоптера у Миропільській громаді поранені двоє людей».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8841-rosiyani-sogodni-v-subotu-9-lipnya-2022-roku-obstrilyuvali-ta-skidali-raketi-z-gelikopteriv-na-mirni-naseleni-punkti-sumshchini

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.