Росіяни сьогодні в суботу, 9 липня 2022 року, обстрілювали та скидали ракети з гелікоптерів на мирні населені пункти СУМЩИНИ…

«Сумщина. Ніч на 9 липня була тихою, а от ранок почався обстрілами.

Після сьомої ранку російський гелікоптер випустив дві ракети по Білопільській громаді.

О пів на восьму по Хотінській громаді було випущено 5 ракет з реактивних систем залпового вогню.

І близько сьомої сорок п'ять російський гелікоптер обстріляв Миропільську громаду.

Інформація про постраждалих та руйнування уточнюється.

Сумщина. Ситуація станом на 21:00 8 липня 2022

За день ворог здійснив 18 обстрілів Сумщини.

Усього випущено було понад 100 пострілів з різних видів озброєння (застосовувалися ракети, міномети, САУ тощо).

Громади, що постраждали від обстрілів: Хотінська, Есманьська, Юнаківська, Миропільська, Краснопільська, Білопільська, Шалигінська, Новослобідська.

Під час одного із обстрілів, близько 19 години, постраждав місцевий фермер у Краснопільській громаді. Уламки мін потрощили авто (на світлиніБіЖ), два з них – влучили у шию чоловіку, який саме був за кермом. Його доставили в лікарню, наразі життю людини нічого не загрожує».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8837-rosiiany-z-hradiv-udaryly-po-pasovyshchu-na-iakomu-paslysia-korovy

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.