Погода на СУМЩИНІ у вихідні дні 9 та 10 липня 2022 року: очікується нестійка погода з грозовими дощами, подекуди можливий град та шквальний вітер…

Погода на СУМЩИНІ у вихідні 9 та 10 липня 2022 року: очікується нестійка погода з грозовими дощами , подекуди можливе випадіння граду та шквали вітру…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8835-pohoda-na-sumshchyni-8-lypnia-2022-roku-minlyva-khmarnist-korotkochasnyi-doshch-vden-hroza-mistsiamy-hrad

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», погоду на вихідних на Сумщині під впливом активного атмосферного фронту та області зниженого тиску, очікується нестійка погода з грозовими дощами, подекуди можливе випадіння граду та шквали.

У суботу, 9 липня 2022 року, очікується мінлива хмарність, вночі без істотних опадів, вдень короткочасний дощ, гроза, місцями град. Вітер північно-східний сягатиме 5-10 м/с, вдень місцями шквали 15-20 м/с. Температура по області вночі складатиме +13..+18°, вдень +25..+30°.

У неділю, 10 липня 2022 року, буде марно з проясненнями, часом дощ, вдень місцями значний, місцями: грози, град. Вітер північний сягатиме 7-12 м/с, вдень під час грози місцями шквали 15-20 м/с. Температура повітря дещо знизиться і становитиме вночі +14..+19°, вдень +20..+25°.

ДУЖЕ ВАЖЛИВО: у суботу вдень, 9 липня 2022 року, по Сумській області та м.Суми очікуються гроза, місцями град та шквали 15-20 м/с, (І-й рівень небезпечності, жовтий).

Світлина ІВАНА ЖИТНИКА.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.