Погода на СУМЩИНІ 8 липня 2022 року: мінлива хмарність, короткочасний дощ, вдень гроза, місцями град...

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8820-pohoda-na-sumshchyni-z-5-po-7-lypnia-2022-roku-minlyva-khmarnist-mozhdyvi-opady

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», погоду у п’ятницю, 8 липня 2022 року, визначатиме атмосферний фронт з хвилями.

Очікується мінлива хмарність, короткочасний дощ, вдень гроза, місцями град. Вітер північно-східний сягатиме 7-12 м/с, вдень місцями шквали 15-20 м/с. Температура по області вночі складатиме +13..+18°, вдень +26..+31°, по м.Суми вночі +16..+18°, вдень +27..+29°.

ДУЖЕ ВАЖЛИВО: вдень 8 липня по Сумській області та м.Суми очікуються гроза, місцями град та шквали 15-20 м/с, (І-й рівень небезпечності, жовтий).

Світлина ЮРІЯ СЕРЕДИ.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.