Ще один ГЕРОЙ із СУМЩИНИ віддав своє життя, захищаючи рідну УКРАЇНУ…

У боротьбі за Україну віддав життя ДМИТРО ЄРЕМЕНКО із СУМ….

Військовик загинув в Донецькій області , отримавши внаслідок ворожих дій окупанта осколкове поранення, несумісне з життям.

Прощання з ДМИТРОМ ЄРЕМЕНКОМ відбудеться в середу, 6 липня 2022 року, о 12 годині у Свято-Миколаївському храмі (вул. І. Кавалерідзе, 70/1).

Поховають ГЕРОЯ о 13 годині на Алеї Слави Баранівського кладовища.

Вічна пам'ять!

Вічна слава!

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8705-zakhyshchiuchy-ukrayinu-vid-rosiiskykh-okupantiv-zahynnuv-romenchanyn-maksym-kit

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.