Сьогодні, 5 липня 2022 року, росіяни обстріляли 5 громад СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ: одна людина поранена…

Про це повідомив ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, голова СУМСЬКОЇ ОВА, на своїй сторінці в Фейсбуці та Telegram:

«Сумщина. Ситуація станом на 10:00 5 липня 2022

За ніч росіяни обстріляли території п'яти громад: Білопільська, Юнаківська, Шосткинська, Шалигінська, Середино-Будська. Понад 60 пострілів (ракетних ударів, пострілів з мінометів, САУ та ін.).

Після 21 години тривав артобстріл Білопільської громади: 5 мінометних прильотів, 5 пострілів із САУ.

О пів на одинадцяту зі стрілецької зброї велася стрілянина на околицях Могриці.

Майже о 4 ранку по одному з підприємств Шостки був ракетний удар. Одна людина поранена.

Після четвертої ранку по околиці Середина-Буди було 8 мінометних прильотів та 12 із САУ. Пошкоджено 2 приватні будинки та лінію електропередач.

Майже о 5 ранку по Шалигінській громаді вівся мінометний вогонь, 8 прильотів.

У той же час зі ствольної артилерії били по Середино-Будській громаді, 5 прильотів.

Майже о 7 ранку по Шалигінській громаді було 4 мінометні постріли».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8823-sohodni-4-lypnia-2022-roku-rosiiany-hatyly-z-riznykh-vydiv-zbroi-kynuly-samorobnyi-vybukhovyi-prystrii-i-byly-raketkamy-po-terytorii-sumshchyny

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.