Погода на СУМЩИНІ з 5 по 7 липня 2022 року: мінлива хмарність, можливі опади...

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8803-pohoda-na-sumshchyni-z-1-po-3-lypnia-2022-roku-minlyva-khmarnist-bez-opadiv

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», погоду на вівторок, 5 липня 2022 року, визначатиме південна периферія антициклону.

Очікується мінлива хмарність, без опадів..

Вітер змінних напрямків сягатиме 3-8 м/с.

Температура по області вночі складатиме +15..+20°, вдень +27..+32°, по м.Суми вночі +17..+19°, вдень +29..+31°.

6 липня 2022 року очікується мінлива хмарність, вночі без опадів, місцями: короткочасний дощ, гроза. Вітер південно-східний сягатиме 5-10 м/с. Температура по області вночі складатиме +14..+19°, вдень +28..+33°.

7 липня 2022 року очікується мінлива хмарність, вночі місцями невеликий короткочасний дощ, вдень короткочасний дощ, гроза. Вітер змінних напрямків сягатиме 3-8 м/с. Температура по області вночі складатиме +15..+20°, вдень +26..+31°.

Світлина ДАРИНИ БРИЛЬОВОЇ.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.