Росіяни із САУ зробили близько 50 влучань по території однієї з громад СУМЩИНИ…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА розповідав, що сьогодні зранку, 1 липня 2022 року, росіяни з мінометів обстрілювали територію Есманьської громади – 17 мінометних прильотів.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8805-sohodni-zranku-1-lypnia-2022-roku-rosiiany-z-minometiv-obstriliuiut-terytoriiu-sumshchyny

Також обстріляно й територію Білопільської територіальної громади – було близько 50 влучань із САУ, імовірно, калібром 122 мм зі сторони росії.

Жертв та руйнувань попередньо немає, повідомляють кореспонденти Суспільного.

Вирви від влучань близько метра в діаметрі, глибиною приблизно півметра.

На уламках снаряда є маркування. На ньому видно 2020 рік випуску.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8793-do-kordonu-iz-sumshchinoyu-rosiyani-styaguyut-reaktivni-sistemi-zalpovogo-vognyu-grad

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.