Сьогодні зранку, 1 липня 2022 року, росіяни з мінометів обстрілюють територію СУМЩИНИ…

Про це повідомив ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, голова СУМСЬКОЇ ОВА, на своїй сторінці в Фейсбуці та Telegram:

«Сумщина. Ніч на 1 липня минула спокійно.

Але ранок знову розпочався з ворожого обстрілу: росіяни о сьомій ранку гатили по Есманьській громаді - 17 мінометних прильотів.

Жертв та руйнувань, на щастя, немає».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8797-29-chervnia-2022-roku-rosiiany-na-terytoriiu-sumshchyny-vypuskaly-rakety-iz-helikopteriv-obstriliuvaly-z-minometiv-i-artylerii-ta-bula-sproba-obstriliaty-iz-bezpilotnyka-iakyi-nashi-biitsi-znyshchyly

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.