Погода на СУМЩИНІ 29 червня 2022 року: мінлива хмарність, вночі без істотних опадів, вдень короткочасний дощ, гроза, місцями град

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8778-pohoda-na-sumshchyni-z-24-po-26-chervnia-2022-roku-minlyva-khmarnist-bez-istotnykh-opadiv

Погоду в середу, 29 червня 2022 року, визначатиме: вночі теплий сектор циклону, вдень атмосферний фронт з хвилями.

Очікується мінлива хмарність, вночі без істотних опадів, вдень короткочасний дощ, гроза, місцями град.

Вітер східний сягатиме 7-12 м/с, вдень місцями шквали 15-20 м/с.

Температура по області вночі складатиме +15..+20°, вдень +24..+29°, по м.Суми вночі склаатиме +17..+19°, вдень +25..+27°.

ДУЖЕ ВАЖЛИВО: вдень 29 червня 2022 року по Сумській області та м.Суми очікуються гроза, місцями град та шквали досягатимуть 15-20 м/с, (І-й рівень небезпечності, жовтий).

Світлина АЛЛИ ПРИРОДНЬОЇ.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.