Вчора ввечері, 27 червня 2022 року, та сьогодні вночі, 28 червня 2022 року, росіяни обстрілювали територію СУМЩИНИ з артилерії та мінометів…

Про це повідомив ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, голова СУМСЬКОЇ ОВА, на своїй сторінці в Фейсбуці та Telegram:

«Сумщина. Ситуація станом на 09:00 28 червня 2022

Після 2 ночі розпочався мінометний обстріл, 9 приходів по Великописарівській громаді. Жертв та руйнувань немає.

Сумщина. Ситуація станом на 23:00 27 червня 2022

З 16 години росіяни почали обстріли зі ствольної артилерії. Понад 40 приходів по Краснопільській громаді.

Одна людина поранена.

Після 22 години ворог відкрив вогонь по Білопільській громаді.

Також сьогодні за допомогою авіації евакуювали одну людину, яку було поранено вчора. За життя боротимуться фахівці у спеціалізованій медичній установі».

ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, голова СУМСЬКОЇ ОВА, у коментарях на Фейсбуці розповів про вибухи, які чули в ОХТИРЦІ та СУМАХ.

«Вибухи, які ви віддалено чули в Охтирці по обіді (і не лише в Охтирці, половина Сумського району теж чула) це були «виходи» ракет з літака, що йшов вздовж кордону. Попередньо, це саме ті ракети, що прилетіли по Кременчугу сьогодні…», – написав ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8784-sohodni-vnochi-27-chervnia-2022-roku-rosiiany-zapustyly-rakety-po-sumshchyni

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.