Сьогодні в неділю зранку, 26 червня 2022 року, росіяни з мінометів обстрілюють населені пункти СУМЩИНИ...

Про це повідомив ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, голова СУМСЬКОЇ ОВА, на своїй сторінці в Фейсбуці та Telegram:

«Станом на 10:00 26 червня 2022

Близько пів на дев'яту ранку ворог відкрив мінометний вогонь по Шалигінській громаді. 14 вибухів.

Інформація щодо постраждалих та руйнувань уточнюється.

Між 5 та 6 ранку росіяни обстріляли Юнаківську громаду з мінометів, 10 вибухів.

Попередньо: постраждалих немає».

За повідомленням ДМИТРА ЖИВИЦЬКОГО, вчора ввечері, 25 червня 2022 року, з 20 до 21 години росіяни з мінометів обстріляли Середино-Будську громаду – 3 приходи.

Ніхто не постраждав, руйнувань немає.

А ніч сьогодні, 26 червня 2022 року, на СУМЩИНИ була тихою...

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8777-sohodni-25-chervnia-2022-roku-do-opivdnia-vorozhi-helikoptery-obstrilialy-nekerovamy-raketamy-terytoriiu-sumshchyny

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.