Сьогодні, 25 червня 2022 року, до опівдня ворожі гелікоптери обстріляли некеровами ракетами територію СУМЩИНИ…

Прикордонники виявили політ з боку росії двох гелікоптерів, які при наближенні до кордону здійснили 6 пусків некерованими ракетами.

Ворожі боєприпаси розірвалися на околиці одного з населених пунктів Краснопільської територіальної громади.

Попередньо, жертв внаслідок цього обстрілу немає. Повідомив сайт https://dpsu.gov.ua/

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8775-nich-sohodni-25-chervnia-2022-roku-bula-tykhoiu-a-vchora-vden-24-chervnia-2022-roku-rosiiany-obstriliuvaly-terytoriiu-sumshchyny

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.