Сьогодні, 24 червня 2022 року, в місті КОНОТОП попрощалися з Героєм ПАВЛОМ ТАРАБАНОВСЬКИМ

Сьогодні в п’ятницю, 24 червня 2022 року, конотопці провели в останню дорогу ПАВЛВ ТАРАБАНОВСЬКОГО, військовослужбовця 95 окремої десантно-штурмової бригади, який загинув захищаючи свою землю, нашу рідну Україну.

Спи спокійно, Герою.

Вічна пам'ять і вічна Слава!

Слава Україні! Героям Слава!

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8714-na-viini-zahynuv-kolyshnii-holova-okhtyrskoi-rvionnoi-derzhavnoi-administratsii-serhiy-havrylenko

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.